Ise tehtud, ehk omatehtud vorstid-hästi tehtud :)

Ise tehtud, ehk omatehtud vorstid-hästi tehtud 🙂

Kui mõni siin sai päikesepiste, siis teised jälle olid asjalikud hoopis.

Tänane vorstikoolitus oli omade seas esimene, enne jaanipäeva on tulekul veel kaks samasugust koolitust. Seega, kel huvi, jõuate veel registreeruda!

Lähemalt siis tänasest, mida tehti, mida söödi– meie Õnne, tuntud oma headuses, kelle käe all saab õppida nii sefiiritegu, kui ka mõistetavaks saab pärmitaigna hingeelu, seekord andis taas oma parima ja koos retseptidega (kaasa) said õppijad valmis ka mitut sorti vorsti-tegemisel oli lihavorst/ grillvorst, klassikaline tanguvorst, kanalihavorst, ning boonusena, jõuti teha ka kartulivorst.

Läbitud teemad-tooraine valik, sh soolikad, maitsete kombineerimine, töövõtted-sh motoriseeritud vahendid (nt Kitchen Aid hakklihamasin vorstitotsikuga ja ka kondimootoriga (lehter+puidust nui), et saaks toime tulla vajadusel ka lihtsamate vahenditega. Vorsti jagus nii kohapeal söömiseks, kui ka kaasa võtmiseks-igaüks sai kaasa vähemalt 10 vorsti!!

Jah, võimalus veel on, st jõuad uued oskused veel omandada enne suure suve algust, et juba oma külalisi kostitada vaid kõikse parema vorstiga, eestlane on grillirahvas! Muuseas, vorstid saad grillida ka oma koduahjus!  

JÄRGMISED KOOLITUSED LEIAD SIIT!

Lisame teile pildimaterjali tänasest vahvast päevast, soovides mida muud, kui et head isu ja toredat lähenevat Jaanipäeva!

Kohtumiseni

Marika

 

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

ÜLES TAGASI