Leiba, lilli ja tükike Prantsusmaad.

Sügis on kohe kohe käes ja ongi aeg jälle asjalikuks hakata. Mitte, et oleks meil sel aastal  suvega väga hiilata olnud aga mis sa teed kui paremat pole võtta.

Kel juhtus vaba päev olema meie ainsal kuumal suvepäeval, sellel vedas ja kõik teised loodame optimistlikult, et ehk järgmisel aastal läheb vähe paremini.

Kui nüüd aus olla siis ma olen seda sügishooaega juba pikkisilmi oodanud. Minu esimene hooaeg Seikluskohviku omanikuna. Selline põnev ja samas natuke hirmutav ka. Peab ju latti kõrgel hoidma, et Marikale vääriline järeltulija olla. Nii ma siis üritan selle vana ja uue tasakaalu hoida. Et oleks ikka olemas see mida siiani on tehtud ja samal ajal nihverdada sinna sisse natuke uut ka.

Sügist alustame juba tuttavate koolitustega. Eve- Kati õpetab leivategu ja seda kuidas peaks tegema ühte maitsvat võileivatorti. Õnne Tikerpalu on ka esintatud sefiiri ja pärmitaignast küpsetistega. Kindlasti teeme Õnnega enne jõule ühe vorstikoolituse ka. Natalja Rästas teeb super ilusaid kaunistatud präänikuid. No ja muidugi on olemas ka Marika suhkrulille koolitused. Lisaks tuleb Venemaalt kohale Valeri Drei…kes teadupärast oskab meid tegema panna botaaniliselt korrektseid suhkrulilli.

Aga lisaks on mul teile varuks igasugu uusi vigureid ja õpitubasid. Olga Kaju toob meile tükikese Prantsusmaad koju kätte oma makrooni-ja prantsusepäraste dessertide koolitustega. Lisaks õpetab ta sel hooajal kuidas šokolaadi taltsutada.

Aaaa ja kindlasti on plaanis teha üks koolitus kus õpetatakse sushit meisterdama. Ühesõnaga kogu selle pika loetelu lõpuks võib öelda, et meiega teil juba igav ei hakka. Tulemas on palju huvitavaid ja vahvaid koolitusi nii, et igaüks peaks endale sobiva ja meelepärase leidma.

Vahepeal üritan ise ka minna laia maailma kolama ja mõnest koolitusest osa saada. Ootamas on koolitus Inglismaal, Oxfordis. Emily Hankins õpetab tordile joonistamist. Seejärel kohe Rooma, voolimist õppima ja viimane koolitus toimub Pariisis kus õpin sellist tehnikat nagu seda on macrame…..

Kindlasti jagan ka teiega kõike põnevat mis Seikluskohvikus toimuma hakkab.

Koolitustele registreerumine SIIN

Põnevat ja elamuste rohket algavat sügishooaega kõigile.

Edith Kuusik

 

 

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

ÜLES TAGASI