Uued ja huvitavad juhendajad Seikluskohvikus.

Uued ja huvitavad juhendajad Seikluskohvikus.

Lisaks meie olemasolevatele koolitajatele, on äärmiselt meeldiv teatada, et meie ridadesse lisandub veel uusi ja huvitavaid juhendajaid.

Hästi vahva on, et Seikluskohvikusse on koondud sellised inimesed, tõelised omala fännid, kes oskavad ja tahavad ka teisetele oma teadmisi ja oskusi edasi anda. Ja teie kõik, kes te tulete ja soovite nende käest õppida uusi ja põnevaid oskusi, olete need kes annavad meile kinnitust, et oleme õigel teel ja teeme õiget asja.

Loodame , et suudame ka edaspidi teile pakkuda põnevaid seiklusi magusamaailmas.

Nüüd aga tutvustaks teile kahte uut koolitajat ja neil on kohe kindlasti pakkuda kuhjaga uusi teadmisi ja põnevaid koolitusi.

OLGA KAJU blogi

 

Olga on tulihingeline toidublogija alates 2012 aastast. Selle ajajooksul on vist meist nii mõnigi üritanud tema õpetuste ja retseptide järgi makroonide hingeelust sotti saada. Rääkimata siis neist udupeenetest moussetortidest ja lausa tuumafüüsikana näivast peegelglasuurist, mida Olga ise, näib et lausa mängleva kergusega, valmistab.

Ja ka šokolaadiga on tema suhted suurepärased

Üsna varsti jagab ta oma saladusi ja “nõkse” ka Seikluskohvikus. Makroonikoolituse võib juba leida meie õpitubade alt, kuhu kiiremad on juba endale kohad broneerinud. Registreeru siin.

Varsti, varsti lisame sinna šokolaadi- ja prantsuse dessertide koolituse.

Lubage tutvustada, meie teist koolitajat Natalja Rästast.

https://www.facebook.com/NataliaRastas?fref=ts

Natalja on meie oma Royal Icingu meister. 

 Ta on õppinud paljude erinevate RI meistrite käe all Venemaal. Nagu näiteks Olga Nadyshneva, Natalja Ananjeva ja Eleonora Pchemyan jne. Tänu selle valdab ta paljusid erinevaid RI tehnikaid, nagu näiteks glasuurile joonistamine, 3D präänikud, pitsid, värviline tikand jne.

Natalja on väga motiveeritud edasi õppima ja end kogu aeg täiendama. Uuel koolitushooajal on meil pakkuda päris mitu põnevat õpituba, kus saab siis vastavalt sellele mis hetkel aktuaalne, õppida erinavaid RI tehnikaid. Sügisel kaunistame präänikud moonide ja rukkililledega, joonistame glasuurile. Talvel üritame präänikutele jõulumeeleolu luua ja kevadel kaunistame küpsiseid RI-ga nii ,et need teeks au  igal pulmalaual.

Hoidke siis ikka silm meie tegemistel peal ja jääge ootama uusi õpitubasid.

Päikest teile! 

Edith

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

ÜLES TAGASI